کریو کنترل چیست ؟

کریو کنترل (Kerio control) یکی از محصولات شرکت Kerio Technologies  میباشد که در زمینه امنیت و فایروالینگ در بسیاری از شبکه ها بکار میرود. شرکت کریو کار خود را ابتدا با فایروال WinRoute در سال 1997 شروع نمود که رفته رفته و با پیشرفتهای صورت گرفته، فایروال kerio control جایگزین آن گردید.

کریو کنترل یک نرم افزار Threat Management یا نرم افزار مدیریت تهدیدات در شبکه میباشد که با سادگی هر چه تمام تر، محافطت قدرتمندی در شبکه ایجاد میکند. فایروال کریو کنترل با دارا بودن آنتی ویروس قدرتمند، ترافیک عبوری از فایروال و حتی ضمائم ایمیل را به جهت وجود ویروس، تروجان و انواع بدافزار مورد بازرسی قرار میدهد. وجود ماژول IPS، امکان پیاده سازی vpn سرور، قابلیتهای قوی در وب فیلترینگ و اپلیکیشن فیلترینگ (فیلترینگ در لایه 7) از قابلیهای ناچیز این فایروال قوی میباشد. کریو کنترل حتی توانایی استفاده از چندین لینک اینترنت را داشته و بخوبی میتواند ترافیک را روی چندین لینک اینترنت از isp های مختلف پخش و توزیع نماید. بوسیله QoS میتوان روی پهنای باند مصرفی به تفکیک پروتکل های شبکه و کاربران شبکه در دسته بندی های مختلف کنترل کاملی ایجاد نمود تا براساس اولویت ایجاد شده توسط مدیر شبکه از پهنای باند شبکه استفاده مفید گردد. امکانات اکانتینگ کریو کنترل کامل بوده و مدیر شبکه میتواند بنا به پالیسی های موجود در خصوص محدودیت حجم دانلود، سرعت دانلود و زمان اتصال کاربران تصمیم گیری نماید. همچنین از دیگر قابلیهای قدرتمند kerio control میتوان به ارائه انواع گزارش و ریپورت مانند مقدار مصرف اینترنت کاربران، سایتهای بازدید شده، بیشترین پروتکل مورد استفاده و خیلی موارد دیگر به تفکیک هر کاربر اشاره کرد.

فایروال کریو کنترل

در صورت نیاز اتصال شعبات شرکت به دفتر اصلی و یا اتصال کاربران از خارج از شبکه به شرکت یا سازمان میتوان از تانلینگ مخصوص شرکت کریو و یا از استاندارد IPSEC/L2TP استفاده کرد. جهت ایجاد امنیت بیشتر استفاده از متد لاگین 2 مرحله ای امکانپذیر میباشد. این فایروال قوی هم بصورت نرم افزاری و بصورت ماشین مجازی قابل نصب و پیاده سازی میباشد و هم نمونه های سخت افزاری آن با قدرتهای پردازشی مختلف در بازار موجود میباشد. مدلهای سخت افزاری کریو متناسب با وسعت سازمان و تعداد کاربران از مدل NG100 شروع شده و به مدل های NG300 و NG500 ختم میشود.

ویژگیهای فایروال کریو کنترل

 • مورد تایید موسسه امنیتی ICSA
 • فایروال کریو از نوع STATEFUL
 • مجهز به سنسورهای IDS و IPS برای شناسایی تهدیدات و حملات اینترنتی
 • دارای DHCP سرور داخلی برای اختصاص تنظیمات شبکه به کاربران
 • دارای قابلیت مک فیلترینگ یا mac filtering برای اعمال محدودیت بیشتر روی کلاینت ها
 • ایجاد تانل VPN بین دو شبکه مختلف برای اتصال دو شبکه جدا و دور از هم
 • مانیتورینگ لحظه ای فعالیتهای کاربران
 • توانایی استفاده از چندین لینک اینترنت و استفاده همزمان از چند خط اینترنت
 • توانایی استفاده بعنوان پروکسی سرور در شبکه
 • توانایی فیلتر نمودن ترافیک شبکه های P2P  و تورنت
 • مجهز به آنتی ویروس داخلی با قابلیت آپدیت شدن
 • پشتیبانی از اکتیو دایرکتوری برای اکانتینگ کاربران

گروه شبکه امرال با دارا بودن کارشناسان مسلط در این حوزه، آماده نصب، راه اندازی و عیب یابی فایروال kerio control برای سازمان شما میباشد.

ساعات کاری

شنبه-چهارشنبه: 9:00 – 18:00
پنجشنبه: 9:00 – 16:00
جمعه: 10:00 – 14:00

ایمیل‌های هماهنگی و پشتیبانی

ایمیل مدیریت: info@emeralnetgroup.com
ایمیل پشتیبانی: support@emeralnetgroup.com
اینستاگرام: instagram.com/emeralnetgroup

شماره تماس‌های هماهنگی و پشتیبانی

مدیریت و هماهنگی: 1878-295-935 98+
پشتیبانی 1: 4540-100-935 98+
پشتیبانی 2: 2716-799-930 98+

آدرس ما

تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس